اقامتگاه  سنّتی عمارت سلیمان در دامنه های سرسبز بینالود و در شهر همیشه زیبای طرقبه  میزبان مسافرانی است که می‎خواهند اقامتی آرام در یک فضای سنّتی و بومی را  تجربه کنتند.اتاق های این اقامتگاه با داشتن امکانات مناسب رو به حیاطی  زیبا که با انواع گل های فصل مزین شده است، خاطره خوبی برای مسافران به  یادگار می گذارد. در این اقامتگاه سرویس بهداشتی و حمام، اینترنت پرسرعت  رایگان، حوض و تختهای استراحت در گوشه های حیاط، فضایی آرام بخش را برای  مسافران فراهم آورده است.
در  اینجا می توان طعم اصلی غذاهای سنّتی و خانگی همچون آش محلی، آبگوش و  اشکنه، قرمه و .... را تجربه کنید. انواع دمنوش ها و چای های محلی به صورت  رایگان در اتاق ها در اختیار مسافران قرار گرفته است.
با  چند دقیقه پیاده روی می توان به مرکز شهر، مجموعه گردشگری نمونه چالیدره، و  رستوران های پرنشاط عنبران و جاغرق رسید و با یک تاکسی به راحتی می توان  از روستاهای هدف گردشگری همچون روستای تاریخی کنگ، دهبار، ازغد و یا امام  زادگان یاسر و ناصر بازدید به عمل آورد. جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان  بسیار کم نظیر و بی نظیر هستند. درّه زیبای ارغوان و قله پرشکوه فلسکه و  شیرباد نیز در این شهر و شهرستان قرار دارند. در طرقبه می توانید سفری به  وسعت تاریخ داشته باشید و زیباییهای گسترده شده در دامنه های پرشکوه  بینالود لذت ببرید.