با پیگیری‌های انجام شده توسط شرکت توسعه عمران شهرستان طرقبه شاندیز و همچنین حمایت‌های جناب آقای دکتراحمدزاده ریاست محترم اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان، پروانه بهره برداری واحد بومگردی عمارت سلیمان طرقبه با شماره 992/12840/12608 به تاریخ 1399/11/14 دریافت شد.
اقامتگاه سنّتی عمارت سلیمان در دامنه های سرسبز بینالود و در شهر همیشه  زیبای طرقبه میزبان مسافرانی است که می‌خواهند اقامتی آرام در یک فضای  سنّتی و بومی را تجربه کنند. اتاق‌های این اقامتگاه با داشتن امکانات مناسب رو به حیاطی زیبا که با انواع گل‌های فصل مزین شده است، خاطره خوبی برای  مسافران به یادگار می‌گذارد. در این اقامتگاه سرویس بهداشتی و حمام،  اینترنت پرسرعت رایگان، حوض و تخت‌های استراحت در گوشه‌های حیاط، فضایی آرام بخش را برای مسافران فراهم آورده است.
در اینجا می‌توان طعم اصلی غذاهای سنّتی و خانگی همچون آش محلی، آبگوش و اشکنه، قرمه و .... را تجربه کنید. انواع دمنوش‌ها و چای های محلی به صورت رایگان در اتاق ها در اختیار  مسافران قرار گرفته است.
با چند دقیقه پیاده روی می‌توان به مرکز شهر،  مجموعه گردشگری نمونه چالیدره، و رستوران های پرنشاط عنبران و جاغرق رسید و با یک تاکسی به راحتی می توان از روستاهای هدف گردشگری همچون روستای تاریخی کنگ، دهبار، ازغد و یا امام زادگان یاسر و ناصر بازدید به عمل آورد. جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان بسیار کم نظیر و بی نظیر هستند. درّه زیبای ارغوان و قله پرشکوه فلسکه و شیرباد نیز در این شهر و شهرستان قرار  دارند. در طرقبه می‌توانید سفری به وسعت تاریخ داشته باشید و از زیباییهای  گسترده شده در دامنه های پرشکوه بینالود لذت ببرید.
از آنجا که این بنای زیبا منزل پدری و محل زندگی شهید ارجمند سلیمانزده بوده است، به یاد و پاسداشت آن شهید بزرگوار "عمارت سلیمان طرقبه" نام گذاری شده است. این مجموعه زیبا متعلق به شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز می‌باشد و سهامداران شرکت می‌توانند با 50درصد تخفیف از این اقامتگاه بهره مند شوند.

http://www.suleiman.ir/