آگهی روزنامه خراسان-شنبه 13 آذر1400.pdf

آگهی دعوت مجامع عمومی عادی مرحله اول
شرکت تعاونی توسعه وعمران شهرستان طرقبه شاندیز

به اطلاع کلیه اعضاء محترم شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز می‌رساند، جلسه مجمع عمومی عادی مرحله اول جهت انتخاب نمایندگان به منظور شرکت در مجمع اصلی از طریق استقرار صندوق اخذ رای طبق جدول اعلامی برگزار خواهد شد. از کلیه اعضاء و یا وکلای آنان دعوت به عمل می‌آید راس ساعت تعیین شده در محل اخذ رای حضور به هم رسانند.

ردیف
نام حوزه
تعداد اعضاء
تعداد نمایندگان
تاریخ مجمع
ساعت برگزاری
محل صندوق
1
طرقبه
1575
63
1400/09/26
9 الی 12
طرقبه – حسینه سفلی
2
شاندیز
468
19
1400/09/27
9 الی 12
شاندیز - ورودی پارک طبیعت پردیس- مرکز سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری

1- کلیه اعضایی که مایل به ارائه وکالت نامه به عضو یا غیرعضو می باشند، بایستی با وکیل یا نماینده خود و همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر (کارت ملی، فرم عضویت) جهت انجام تشریفات قانونی و دریافت برگه ورود به جلسه رای گیری تا تاریخ 1400/09/24 از ساعت 9 الی 13 به آدرس شرکت واقع در شهر طرقبه، میدان شهدا، خیابان قائم، خیابان قائم یک، نبش شهید سلیمانزاده 3 مراجعه نمایند.

2- کلیه اعضایی که کاندیدای نمایندگی در حوزه مربوط به خود می‌باشند، بایستی درخواست خود را حداکثر تا پنج روز قبل از برگزاری جلسه هر حوزه یا به صورت آنلاین از طریق وبسایت شرکت به آدرس www.ttotsh.ir یا با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر به نشانی شرکت مراجعه و نسبت به ثبت تقاضای خویش اقدام و رسید دریافت نمایند. برای ثبت نام کاندیدای نمایندگی می‌توانید از منوهای سایت، مسیر (درباره ما/ مجمع عمومی/ثبت نام جهت نمایندگی) اقدام و یا بر روی لینک زیر کلیک  نمایید.

4- انتخاب نماینده برای هر حوزه از طریق اخذ رای مستقر در همان حوزه صورت می‌پذیرد و کلیه اعضاء هر حوزه طی ساعات اعلام شده با کارت شناسایی معتبر جهت اعمال رای به آدرس مربوطه مراجعه نمایند.


هیات مدیره شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز

آدرس شرکت:شهر طرقبه، میدان شهدا، خیابان قائم، خیابان قائم یک، نبش شهید سلیمانزاده 3
آگهی دعوت مجامع عمومی عادی مرحله اول شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز.pdf

*****

ثبت نام کاندیدای نمایندگی مجامع عمومی