اطلاعیه

به استحضار سهامداران محترم شرکت توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز می‌رساند، داوطلبان تصدی سمت هیات مدیره و بازرسی شرکت می‌توانند از امروز پنج شنبه دوم دی ماه 1400 به مدت یک هفته نسبت به ثبت نام و ارائه مدارک خود به دفتر شرکت توسعه و عمران اقدام نمایند. بر اساس ماده ۷ قانون تاسیس شرکت‌های توسعه و عمران به منظور احراز صلاحیت و حُسن انتخاب مدیرعامل، اعضاء هیأت‌ مدیره و بازرسان شرکت تعاونی علاوه بر شرایط عمومی مندرج در اساسنامه این شرکت‌ها، اداره‌ تعاون شهرستان موظف است با استعلام از نیروی انتظامی، دادگستری و همچنین اداره اطلاعات شهرستان و همچنین وفق ماده (۳۸) اصلاحی قانون بخش  تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۷۷/۷/۵ نسبت به بررسی و تعیین صلاحیت داوطلبان اقدام نماید. همچنین لازم به تذکر است که بر اساس تبصره ۱این ماده،  اعضاء هیأت مدیره در قبال عملکرد شرکت تعاونی مسؤولیت مشترک دارند و موظف به پاسخگویی می‌باشند. همچنین مستند به تبصره ۲همین ماده، مدّت تصدّی اعضاء هیأت مدیره وفق ماده (۳۶) اصلاحی قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۷۷/۷/۵ می‌باشد.
داوطلبان می‌توانند یا به صورت آنلاین از طریق سایت شرکت توسعه و عمران شهرستان به آدرس www.ttotsh.ir  ثبت نام و مدارک خود را به صورت غیرحضوری بر روی سامانه بارگزاری نموده و یا همه روزه از ساعت 9 الی 12 با مراجعه به دفتر شرکت واقع در میدان شهدا، خیابان قائم، خیابان قائم یک، نبش شهید سلیمانزاده 3 (قلعه نو) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه مدارک خود اقدام نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام عبارتند از:
1- تکمیل فرم ثبت نام
2- تصویر تمامی صفحات شناسنامه
3- تصویر کارت ملی
4- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
5- تصویر برگه سهام ویژه داوطلبان تصدی سمت هیات مدیره
* کسانی که هنوز نسبت به دریافت برگه سهام خود اقدام نکرد‌ه یا وضعیت تعهدات خود را مشخص نکرده‌اند، باید ابتدا نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام و برگه سهام خود را دریافت نمایند.*
6- تصویر گواهی پایان خدمت نظام وظیفه
7- برگ عدم سوء پیشینه

تمامی سهامداران شرکت توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز می‌توانند برای تصدی سمت عضویت در هیات مدیره یا بازرسی شرکت داوطلب شوند.

نکته مهم: براساس ماده 47 اساسنامه شرکتهای توسعه و عمران شهرستانی مشمولین قانون منع مداخله وزرا و نمایندگان مجلس و کارمندان در معاملات دولتی و کشوری مصوب سال1337 و قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل- مصوب 1337- مجاز به تصدی سمتهای هیأت مدیره و مدیرعامل و  بازرس در تعاونی  نیستند.


لینک ثبت نام اینترنتی:

https://farsicomcrm.com/ttotsh/formView/2092

هیات مدیره شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز