تبلیغات یک نیاز ضروری است. شما لازم است خودتان را تبلیغ کنید

اگر تاکنون این عبارت را  شنیده‌اید: «غرور قبل از سقوط می‌آید» یا اینکه این جمله را از معلم یا والدین خود شنیده‌اید که: «خیلی خودت را دست بالا می‌گیری و به خودت فکر می‌کنی»، این یک شانس برای ارتقا خودتان یا کسب و کارتان و یک چالش برای شما است. شما نمی‌توانید کسب و کار خود را رشد دهید تا کسی شما را نشناسد و تبلیغات انجام ندهید.
همیشه به ما گفته‌اند که انسان‌های خوب لاف نمیزند، انسان‌های خوب به خودش افتخار نمی‎کند، انسان‌های خوب درباره موفّقیت خود صحبت نمی‌کنند، آن‌ها صبر می‌کنند تا چشم‌انداز و موفقیّت‌هایشان خودش را نشان دهد. یکی از بدترین ضرب‌المثل‌هایی که برای کسب و کار می‌توان زد این است که «اتفاقات خوب برای کسانی که صبر می‌کنند می‌افتد.»
مصداق این ضرب‌المثل برای کسب و کار یعنی اینکه شما باید صبر کنید تا تلفن زنگ بزند. شما باید صبر کنید تا تعداد انگشت شمار مشتریان قبلی شما کسب و کار شما را به دوستان خود معرفی کنند!! این درست نیست. دوست جوانی که دوماه است فروشگاه آنلاین پوشاک خود را راه‌اندازی کرده و شروع به کار کرده است، دیروز از این قضیه شکایت می‌کرد که من محصولات زیبا، یک وب سایت عالی، یک سبد خرید عالی و حمل و نقل سریع و رایگان دارم، امّا تا به حال یک سفارش هم نداشتم. من به او گفتم دلیل آن این است که شما ترافیک ندارید، ابتدا باید ترافیک دریافت کنید سپس فروش.
در دنیای هوشمند امروز، ترافیک، مشتری، چشم انداز و پول زمانی به سراغ شما می‌آیند که شما خود را ترویج کنید وت بلیغات داشته باشید نه به واسطه سحر و جادو. اگر شما به شدت به شرکت خود اعتقاد ندارید، و پیام‌های مثبت خود را بارها و بارها و بارها به اشتراک نمی‌گذلرید، فروش شما هرگز بهتر از امرو نخواهد بود. شما باید بیرون بروید و از پشت بام‌ها فریاد بزنید. شما باید برای کسب و کار خود تبلیغات انجام دهید و خودتان را تبلیغ کنید.

منبع: www.entrepreneur.com