جناب آقای حسینی فرماندار محترم شهرستان طرقبه شاندیز و عضو هیئت مؤسس شرکت تعاونی توسعه و عمران
جناب آقای خادم پیر شهردار محترم شهر طرقبه و عضو هیئت مؤسس شرکت تعاونی توسعه و عمران
جناب آقای نکاحی شهردار محترم شهر طرقبه و عضو هیئت مؤسس شرکت تعاونی توسعه و عمران
جناب آقای محمّدعابدخراسانی عضو محترم شورای اسلامی شهر طرقبه و عضو هیئت مؤسس شرکت تعاونی توسعه و عمران
جناب آقای هدایتی عضو محترم شورای اسلامی شهر طرقبه و عضو هیئت مؤسس شرکت تعاونی توسعه و عمران

سلام علیکم؛
احتراماَ به استحضار می‌رساند؛ مراحل اداری ثبت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز در تاریخ 1397/06/17 با شماره ثبت 65549 به پایان رسیده و آگهی ثبت شرکت جهت درج در روزنامه رسمی و روزنامه محلی ارسال شد. تأسیس شرکت تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستانی با هدف تسریع در رشد و توسعه شهرستانها، هدایت منابع مردمی به بخشهای تولیدی و انجام طرحهایی که به دلیل افزونه زا(رانت زا) بودن آن، امکان واگذاری به بخش خصوصی وجود ندارد تشکیل و تابع قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست‌های کلی اصلی (44) قانون اساسی می‌باشند.
حال که فرایند ثبت این شرکت به حول و قوّه الهی و حمایت مسئولین محترم شهرستان خصوصاَ پشتیبانی همه جانبه جنابعالی به اتمام رسیده است، به مصداق سخن گهربار حضرت رضا(ع) که فرمودند: مَنْ لَمْ يَشْكُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِينَ لَمْ يَشْكُرِ اللَّهَ عَزَّوَجَلَّ از زحمات بی شائبه حضرتعالی کمال تشکر و امتنان را داریم.
امیدواریم که با کمک و هدایت و راهنمایی و مشاوره شما عزیزان بتوانیم قدمهای محکم و باثباتی در جهت رشد و توسعه شهرستان، اشتغال‌زایی پایدار برای جوانان شهرستان و بالا بردن روحیه همکاری و همیاری و تعاون در سطح شهرستان طرقبه شاندیز برداریم.
فرصت را مغتنم شمرده احترامات فائقه را تجدید می‌نماید.

با تشکر
 جواد عابد خراسانی
 مدیر عامل و عضو هیئت مدیر شرکت تعاونی
  توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز