طرقبه یکی از شهر هایی است که توت خشک سفید آن در زمره بهترین محصولات صادراتی ایران شناخته شده است و تجار بسیاری تمایل دارند تا برای فروش توت خشک طرقبه را به خریداران معرفی نمایند. طرقبه شهری است کوچک و بسیار خوش آب و هوا که یکی از بهترین مناطق برای به بار نشستن میوه توت سفید محسوب می شود.
باغداران این شهر کوچک و ییلاقی توانسته اند هر ساله مقادیر بسیار زیادی از میوه توت سفید برداشت شده از باغات خود را به بهترین نوع و با درجه کیفی بالایی خشک گردانیده و آن را به عنوان یک میوه صادراتی نمونه به فروش برسانند.
اگر تا به حال به مشهد سفر داشته اید حتما مدت زمانی هر چند کوتاه را در طرقبه گذرانده اید و با سساحتی کوتاه در آن شاهد فروشگاه های پر زرق و برق این شهر کوچک ییلاقی بوده اید که انواع مختلف محصولات شهر خود را برای فروش در اختیار خریداران قرار داده اند. یکی از بهترین محصولات طرقبه که جنبه صادراتی هم دارد توت خشک سفید آن می باشد که توانسته هر ساله فروش بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد.
کشور هایی که به اهمیت توت سفید واق هستند مهمترین خریداران توت خشک صادراتی طرقببه به شمار می روند.
در همه ایام سال توت خشک سفید طرقبه متقاضیان خود را داشته و افراد بسیاری در زمینه فروش ایم محصول به فعالیت مشغول هستند.
فروش توت خشک سفید صادراتی طرقبه از طرق مختلفی انجام می شود که فروش از طریق اینترنت و سایت های فروش اینترنتی یکی از بهترین روش های فروش این محصول به شمار می رود.