بایگانی نوشته‌ها


افتتاح اقامتگاه بوم‌گردی عمارت سلیمان طرقبه با حضور معاون گردشگری

افتتاح اقامتگاه بوم‌گردی عمارت سلیمان طرقبه با حضور معاون گردشگری

با حضور معاون گردشگری وزارت ‌میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اقامتگاه  بومگردی عمارت سلیمان طرقبه افتتاح و مجوز آن توسط معاونت محترم وزارت  میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به آقای عابد خراسانی مدیرعامل شرکت  توسعه و عمران شهرستان طرقبه شاندیز داده شد. همزمان ۵ اقامتگاه بوم‌گردی  دیگر با سرمایه‌گذاری ۵۸ میلیارد ریال در شهرستان بینالود افتتاح شد.

دستورالعمل نحوه محاسبه ارزش واقعي سهام  در شركتهاي تعاوني توسعه و عمران شهرستاني

دستورالعمل نحوه محاسبه ارزش واقعي سهام در شركتهاي تعاوني توسعه و عمران شهرستاني

در اجراي تبصره (1) ماده (4)  قانون تاسيس شركتهاي تعاوني توسعه و عمران   شهرستاني مصوب 15/10/89 وبه منظور شفاف سازي و تعيين ارزش واقعي سهام در  شركتهاي تعاوني توسعه و عمران شهرستاني  اين دستورالعمل در (4)  ماده و يك  تبصره ابلاغ و  از تاریخ 15/01/1392 لازم الاجرا مي باشد.

اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی برای وبسایت اقامتگاه بومگردی عمارت سلیمان

اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی برای وبسایت اقامتگاه بومگردی عمارت سلیمان

اقامتگاه بومگردی عمارت سلیمان در دامنه های سرسبز بینالود و در شهر همیشه  زیبای طرقبه میزبان مسافرانی است که می‌خواهند اقامتی آرام در یک فضای  سنّتی و بومی را تجربه کنتند. اتاق های این اقامتگاه با داشتن امکانات  مناسب رو به حیاطی زیبا که با انواع گل‌های فصل مزین شده است، خاطره خوبی  برای مسافران به یادگار می‌گذارد. در این اقامتگاه سرویس بهداشتی و حمام،  اینترنت پرسرعت رایگان، حوض و تخت‌های استراحت در گوشه‌های حیاط، فضایی  آرام بخش را برای مسافران فراهم آورده است. این اقامتگاه متعلق به شرکت  تعاونی توسعه عمران شهرستان طرقبه شاندیز و تنها اقامتگاه بومگردی دارای  مجوز از اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در شهر طرقبه می باشد.